Tatratur

Apartmánový hotel LAKE RESORT

Štrbské Pleso, Rekreační pobyt

Objevte kouzlo odpočinku v nádherném horském prostředí na břehu malého Štrbského plesa.

Štrbské Pleso patří celoročně mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější turistickou destinaci ve Vysokých Tatrách. Kromě dechberoucích výhledů z plesa na štíty a okolní přírodu je známo také pestrou nabídkou aktivit v okolí během celého roku.

V zimním období je oblíbeným střediskem lyžařů, běžkařů a skialpinistů, kteří preferují dlouhé upravené tratě a sjezdovky s moderními vleky a lanovkami. Jedinečné vysokohorské prostředí a skvělé podmínky tak zaručí, že každý návštěvník si přijde na své, ať už je začátečník nebo pokročilý.

Štrbské Pleso v letním období přitahuje zejména návštěvníky, které láká turistika a procházky v přírodě. V okolí lze absolvovat množství tras a túr, vhodných jak pro rodiny s dětmi tak i pro jednotlivce nebo vášnivé turisty. Nejoblíbenější je samotná procházka kolem Štrbského plesa, kde se mohou návštěvníci dozvědět více o jeho historii, fauně a flóře pomocí informačních tabulí rozmístěných podél chodníku. Mezi trendy letní aktivity návštěvníků patří také člunkování ve vodách plesa, veverčí park pro nejmenší a cykloturistika, jejíž cyklostezky vedou po širokém okolí Tater.rn

Stravování

Bez stravy.
Možnost vlastního vaření v kompletně vybavené kuchyňce, která je součástí každého studia nebo apartmánu. Každý ubytovaný host má nárok na 10% slevu v APLEND restauracích.

Ubytování

Objevte kouzlo odpočinku v nádherném horském prostředí na břehu malého Štrbského plesa. Lukrativní apartmány Lake Resort Vás jistě okouzlí svým příjemným interiérem a podmanivým exteriérem s unikátními výhledy na jezero a Tatranské panorama.

Resort disponuje zcela novými, moderními a kompletně zařízenými apartmány pro Váš maximální komfort. Součástí každého apartmánu je balkon, plnohodnotná kuchyňka, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV. V některých apartmánech se nachází i pračka. Samozřejmostí je k dispozici úschovna lyží přímo v prostorách resortu.

Největším bonusem je hlavně poloha resortu, který se nachází jen 2 minuty pěšky od nádraží a 2 minuty od zastávky skibusu, který Vás vyveze až do lyžařského střediska. Personál a služby recepce jsou pro ubytované hosty k dispozici 24 hodin v nedalekém Hotelu Ovruč, který je od resortu vzdálen jen 150 metrů a jehož součástí je i wellness centrum, kde si hosté mohou dopřát zasloužený relax v saunách či vířivce.
Studio 2+2: obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou.

Vybavení – TV se satelitními programy, jídelní kout, kuchyň – myčka nádobí, varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlna trouba, koupelna – sprchový kout, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, pračka (v některých apartmánech. K některým studiím přísluší balkon.

Apartmán Standard 2+2: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby.

Vybavení – TV se satelitními programy, jídelní kout, kuchyň – myčka nádobí, varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnná trouba, koupelna – sprchový kout, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, pračka – v některých apartmánech. K některým apartmánům přísluší balkon.

Apartmán Delux 2+2 (prostornější): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby.

Vybavení – TV se satelitními programy, jídelní kout, kuchyň – myčka nádobí, varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnná trouba, koupelna – sprchový kout, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, pračka – v některých apartmánech. K některým apartmánům přísluší balkon.

Poznámka k ubytování

Hosté se mohou ubytovat denně v době od 14:00, ukončení pobytu v den odjezdu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den, od 01.03. 2024 se poplatek zvyšuje na 3,5 Eur/den.
Klienti se při příjezdu hlásí v recepci v Hotelu Ovruč, Móryho 4017 vzdáleném jen 150 metrů od Lake Resort.
Bezplatné parkování pro hosty je k dispozici v prostorách garáže nebo venkovních částí hotelu.

Termíny a ceny

14.6.2024 – 2.11.2024CENA OD 1790 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
1. nebo 2. osoba ve studiu 2+2 Volno 1790 Kč
1. nebo 2. osoba v apartmánu Standard 2+2 Volno 2090 Kč
1. nebo 2. osoba v apartmánu Delux 2+2 Volno 2290 Kč
3. nebo 4. osoba ve studiu 2+2 Volno 690 Kč
3. nebo 4. osoba v apartmánu Standard 2+2 Volno 690 Kč
3. nebo 4. osoba v apartmánu Delux 2+2 Volno 690 Kč
dítě do 6 let na přistýlce – zdarma Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
2.11.2024 – 20.12.2024CENA OD 1390 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
1. nebo 2. osoba ve studiu 2+2 Volno 1390 Kč
1. nebo 2. osoba v apartmánu Standard 2+2 Volno 1790 Kč
1. nebo 2. osoba v apartmánu Delux 2+2 Volno 1890 Kč
3. nebo 4. osoba ve studiu 2+2 Volno 690 Kč
3. nebo 4. osoba v apartmánu Standard 2+2 Volno 690 Kč
3. nebo 4. osoba v apartmánu Delux 2+2 Volno 690 Kč
dítě do 6 let na přistýlce – zdarma Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování

    Benefity k pobytu v síti APLEND:

  • 1x zdarma vstup do wellness v APLEND Hotel Kukučka v Tatranské Lomnici
  • klienti mají během pobytu slevu 10% na konzumaci jídla v restauracích APLEND (Olívie RESTAURANT v Tatranské Lomnici i Starém Smokovci, Koliba Kamzík ve Starém Smokovci, Salaš Velký Slavkov)

    Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek cca 2 Eur/osoba za den.