Tatratur

Bungalovy FIS

Štrbské Pleso, Ubytování s lanovkami a vodními parky

Bungalovy FIS jsou situovány v centru hotelově-sportovního komplexu Vysokých Tater. Jen pár kroků od Hotelu FIS***, přímo pod majestátními štíty Soliska a Patrie se nabízí jednoduchý prostor pro aktivní relax ve výšce 1346 m.n.m.

LANOVKY = AQUAPASS
v období 23.04. – 30.11.2023 mají klienti zdarma lanovky do středisek Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Jasná nebo vstupenky do vodních parků Tatralandia a Bešeňová. V jednom dni lze využít jen jeden z vybraných vstupů a to buď do jednoho vodního parku, nebo na lanovky.
Využití lístků na lanovky a vstupů do vodních parků je podmíněno registrací všech členů do Gopassu před nástupem na pobyt. Pokud již klient registrovanou Gopass kartu má, je třeba ji předložit při check-inu. V případě zájmu o vydání Gopass karty na recepci hotelu, bude její vydání na místě zpoplatněno částkou 2 EUR. V případě odmítnutí registrace klienta do Gopass ztrácí nárok na čerpání služeb – lístků na lanovky a vstupy do vodních parků, jakož i finanční kompenzaci.

Stravování

Snídaně poskytované formou bufetu v hotelu Fis.

Ubytování

Díky výhodné poloze si můžete užívat aktivní odpočinek během celého roku v soukromí samostatných bungalovech se službami tříhvězdičkového hotelu.

Samostatně stojící bungalovy se nacházejí přibližně 70 metrů od Hotelu FIS***, což vyhovuje zejména milovníkům ticha, klidu a překrásné tatranské přírody.

Jedná se o zděné chatky s turistickým standardem ubytování pro nenáročné hosty.

Hosté ubytovaní v těchto bungalovech mohou využívat zařízení hotelu FIS, jako jsou recepce, kavárna, restaurace, bar a kulečník. Zdarma je k dispozici Wi-Fi, vstup do wellness a fitness centra a do posilovny.

V zimě/lyžování: lyžařské středisko Štrbské Pleso nabízí 2 sedačkové lanovky, spoustu vleků, kilometry upravených sjezdařských a běžeckých tratí, skokanské můstky, noční lyžování, technicky zasněžované sjezdovky.
Budngalov Economy: Jedná se o 2- lůžkové zděné chaty s možností přistýlky, s turistickým standardem ubytování pro nenáročné hosty. V každém bungalovu se nachází chodba, obývací pokoj s posezením a satelitní TV, ložnice s manželským lůžkem a koupelna se sprchou a WC. Některé bungalovy mají balkón s výhledem na skokanské můstky.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Při nástupu se hosté hlásí v recepci hotelu Fis. Na místě se hradí místní poplatek cca 2 Eur/osoba za den.

Termíny a ceny

6.7.2023 – 5.9.2023CENA OD 1710 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba na lůžku v bungalovu Volno 1710 Kč
osoba na přistýlce Volno 1290 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 960 Kč
bungalov s balkonem/osoba Volno 150 Kč
večeře, dospělý Volno 520 Kč
večeře dítě do 12 let Volno 320 Kč
5.9.2023 – 30.10.2023CENA OD 1630 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba na lůžku v bungalovu Volno 1630 Kč
osoba na přistýlce Volno 1230 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 960 Kč
bungalov s balkonem/osoba Volno 150 Kč
večeře, dospělý Volno 520 Kč
večeře dítě do 12 let Volno 320 Kč

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • zdarma vstup na 3 hod. do hotelového wellness centra v hotelu Fis
  • lístky na lanovky a vstupy do vodních parků (počet noclehů = počet vstupů)
  • parkovné u hotelu zdarma

    Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek cca 2 Eur/osoba za den.