Tatratur

Hotel Amália

Nová Lesná, Vlakem Pendolino (2 noci)

Pojeďte na prodloužený víkend v Tatrách luxusním expresem Pendolino. Za 7 hodin nebo i dříve můžete být pohodlně ve vašem hotelu v Tatrách. Rychle, pohodlně, bezpečně!

DOPRAVA VLAKEM

Doprava je zajištěna expresem Pendolino včetně místenek.

Cesta tam: ranní spoj s odjezdem z Prahy v 6:05 hod. Příjezd do Popradu v 13.10 hod.

Cesta zpět: odpolední spoj s odjezdem z Popradu cca v 16:05 hod. Příjezd do Prahy ve 22:27 hod.

Přepravu z Popradu do Nové Lesné a zpět do Popradu si klienti zajišťují sami a to převážně místní Tatranskou železnicí, na kterou lze přestoupit přímo ve vlakové stanici Poprad. Cena jízdenky na tento úsek je 1,5 Eur.

Nástupní místa: Praha (odj. 06:05), Kolín (odj. 07:08), Pardubice (odj. 07:28), Česká Třebová (odj. 08:10), Olomouc (odj. 08:45), Ostrava (odj. 09:53). V případě požadavku zajistíme i jízdenky na spoj k uvedeným nástupním místům.

Hotel se nachází cca 900 m od železniční stanice Nová Lesná.

Stravování

Snídaně podávané formou bufetu.

Ubytování

Hotel Amalia *** je útulný hotel rodinného typu s nádechem italského stylu nabízející relax, dovolenou, školení, firemní a rodinné oslavy s výhledem na panorama Tater.

Překrásné tatranské okolí obklopuje stylový hotel ležící v nadmořské výšce 820 metrů. Hotel se nachází na horním okraji obce Nová Lesná, pouhých 2 km od Starého Smokovce a 10 minut chůze k zastávce TEŽ (Tatranské elektrické železnice).
Není to jen ubytování, co Vám nabídne tento hotel ve Vysokých Tatrách, pokud zde budete trávit svůj pobyt. Kromě krásného panoramatického pohledu na mohutné vrcholy, je to relaxační centrum s vyhřívaným bazénem s protiproudem a restaurací.

V hotelové restauraci se podávají snídaně formou bufetových stolů. Můžete zde ochutnat místní speciality na vysoké úrovni, které uspokojí i opravdové gurmány. V zimě si můžete posedět v příjemném teple u krbu, v létě zase na venkovní terasu. Navštívit můžete také příjemné prostředí hotelové kavárny.

V relaxační centru hotel nabízí služby, které Vám jistě pomohou zregenerovat síly po aktivně prožitém dni ve Vysokých Tatrách. Naleznete zde Krytý vyhřívaný bazén atypického tvaru s protiproudem a masážními tryskami, hydromasážní vanu, finskou a parní saunu, solarium a nabídku masáží.
Hotel nabízí pokoje 2- až 5- lůžkové. Možnost rodinhých buněk (dva propojené 2- lůžkové pokoje).

Všechny pokoje jsou komfortně zařízené, vybavené televizí se satelitními programy, trezorem, telefonem a připojením k internetu. K dispozici je také jeden bezbariérový pokoj. Struktura budovy hotelu je přizpůsobena i pro imobilní hosty.

Poznámka

Můžeme zajistit libovolný termín odjezdu i mimo vypsané termíny. Stejně tak je možné i prodloužení pobytu v tatrách o 1 nebo i více dní. V případě prodloužení zájezdu je v ceně jízdenka a ubytování s polopenzí na objednaný počet nocí.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek cca 1 Eur/den.

Termíny a ceny

23.8.2024 – 25.8.2024CENA OD 5590 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý Volno 5590 Kč
dítě do 15 let Volno 4690 Kč
Praha Volno 0 Kč
Kolín Volno 0 Kč
Pardubice Volno 0 Kč
Česká Třebová Volno 0 Kč
Olomouc Volno -250 Kč
Ostrava Volno -250 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 2890 Kč
Komplexní pojištění Volno 180 Kč
večeře, dospělý Volno 860 Kč
večeře, dítě do 15 let Volno 730 Kč

Cena zahrnuje

  • dopravu vlakem z ČR do Popradu a zpět
  • 2x ubytování
  • 2x snídaně
  • zdarma vstup do hotelového bazénu

Cena nezahrnuje

  • místní poplatek 0,5 Eur/osoba/den (platí se na recepci hotelu)
  • místní dopravu (úsek Poprad – Nová Lesná cca 1,5 Eur)