Tatratur

Hotel Liptov

Demänovská Dolina, Pobyt s lanovkami a vodními parky

Pobyt na libovolný počet nocí se snídaní včetně jízdenek na lanovky a vstupenek do vodních parků Bešeňová a Tatralandia.

LANOVKY = AQUAPASS
v období 23.04. – 30.11.2023 mají klienti zdarma lanovky do středisek Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Jasná nebo vstupenky do vodních parků Tatralandia a Bešeňová. V jednom dni lze využít jen jeden z vybraných vstupů a to buď do jednoho vodního parku, nebo na lanovky.
Využití lístků na lanovky a vstupů do vodních parků je podmíněno registrací všech členů do Gopassu před nástupem na pobyt. Pokud již klient registrovanou Gopass kartu má, je třeba ji předložit při check-inu. V případě zájmu o vydání Gopass karty na recepci hotelu, bude její vydání na místě zpoplatněno částkou 2 EUR. V případě odmítnutí registrace klienta do Gopass ztrácí nárok na čerpání služeb – lístků na lanovky a vstupy do vodních parků, jakož i finanční kompenzaci.

Stravování

Snídaně podávaná formou bufetu.

Ubytování

Hotel Liptov je součástí rodiny TMR hotelů. Svou polohou v těsné blízkosti Vrbického plesa s malebnou scenérií Chopku a nejvyšších vrcholů Nízkých Tater nabízí ideální výchozí pozici pro všechny nadšence zimních aktivit i letních sportů a turistiky.

Svým prostředím a nabízenými službami nadchne srdce všech dobrodruhů. Je vhodný pro aktivní dovolenou ale i klidný odpočinek a načerpání energie z přírody přímo v Jasné. V těsné blízkosti hotelu se nacházejí upravované lyžařské sjezdovky, běžkařské tratě, turistické stezky, nová kabinová lanovka z Bílé poutě na Průhybu nebo kabinová lanovka GrandJet.

Vybavení hotelu: Během celého pobytu se staráme o maximální spokojenost a pohodlí našich hostů. Kromě standardních hotelových služeb jsme připraveni vyjít vstříc i vašim individuálním přáním.

– parkování přímo u hotelu

– hotelová zahrada s prostornou terasou a výhledem na hřeben Nízkých Tater

– hřiště v exteriéru hotelu (fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, dětské prolézačky, trampolína)

– široká nabídka volnočasových interiérových aktivit přímo v hotelu (lezecká stěna, billiard, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, jukebox, společenské stolní hry)

– dětský koutek

– úschovna lyží

– finská káď v exteriéru hotelu (dle dostupnosti)

– pet-friendly hotel (možnost pobytu s domácím mazlíčkem)

– informační turistické služby

Součástí hotelu je restaurace s nabídkou místní i světové gastronomie, lobby byr s venkovní terasou.

Pobavit se zde můžete i v oblíbeném Retro Baru, který nabízí skvělé možnosti jak strávit dlouhé večery plné zábavy a uvolněné atmosféry přímo v Jasné. V baru se pravidelně konají párty i koncerty, takže o příjemný večer s přáteli nebo rodinou budete mít postaráno. ​
POKOJ STANDARD: Zvolte si naše pokoje Standard, ve kterých naleznete očekávaný komfort o pohodlí. Ať už cestujete ve dvou, s rodinou nebo přáteli, tyto útulné pokoje vám poskytnou ideální místo k odpočinku během vaší aktivní dovolené přímo v centru střediska Jasná. V pokojích Standard se nacházejí dvě pevná lůžka. Pokoje rovněž poskytují možnost doplnění přistýlek ve formě rozkládacího gauče, přenosného lůžka nebo palandy. Ve všech pokojích se nachází francouzský balkon, dostatek úložného prostoru a vlastní koupelna s vanou a toaletou.

RODINNÝ POKOJ: Rodinné pokoje se nacházejí ve třetím patře hotelu a disponují dostatečnou rozlohou pro ubytování 4 hostů. V pokojích naleznete manželskou postel s možností oddělení lůžek, a také patrovou postel, která nabízí možnost pro doplnění dvou dalších přistýlek. Ve všech pokojích se nachází francouzský balkon a dostatek úložného prostoru. K pokojům přísluší samostatná plně vybavená koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a hygienickým vybavením, která se nachází hned vedle pokoje na chodbě a je určena výlučně pro tento pokoj.

DVOULOŽNICOVÝ RODINNÝ POKOJ: V rodinných pokojích se dvěma ložnicemi naleznete dostatek ubytovacích kapacit pro skupiny 5 až 6 osob. V hotelu se nacházejí dva pokoje tohoto typu a jsou situovány ve druhém patře. V pokojích se nacházejí dvě průchozí ložnice – jedna s manželskou postelí, druhá se dvěma patrovými postelemi / jednou patrovou postelí a možností další jedné přistýlky. K tomuto typu pokojů přísluší kromě dostatku úložného prostoru také prostorný balkon. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou a hygienickým vybavením, nicméně toaleta se nenachází přímo na pokoji. K pokojům přísluší samostatná toaleta, která se nachází hned vedle pokoje na chodbě a je určena výlučně pro tento pokoj.

POKOJ ECONOMY: poskytuje dostupný komfort a pohodlí přímo v centru střediska Jasná. Pokoj je situován v prvním patře hotelu a nachází se v ní manželská postel s možností doplnění další přistýlky. K pokoji přísluší samostatná plně vybavená koupelna se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a hygienickým vybavením, která se nachází hned vedle pokoje na chodbě a je určena výlučně pro tento pokoj.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek cca 1 Eur/den.

Termíny a ceny

30.6.2023 – 31.8.2023CENA OD 1090 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Economy Volno 1090 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Standard Volno 1190 Kč
dospělý jako 3. a další osoba na pokoji Volno 790 Kč
osoba ve 2- lůžkovém rodinném pokoji Volno 1190 Kč
dítě do 10 let jako 3. a další osoba na pokoji Volno 690 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 690 Kč
večeře, dospělý Volno 390 Kč
večeře dítě do 10 let Volno 290 Kč
31.8.2023 – 31.10.2023CENA OD 990 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Economy Volno 990 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Standard Volno 1090 Kč
dospělý jako 3. a další osoba na pokoji Volno 790 Kč
osoba ve 2- lůžkovém rodinném pokoji Volno 1090 Kč
dítě do 10 let jako 3. a další osoba na pokoji Volno 590 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 690 Kč
večeře, dospělý Volno 390 Kč
večeře dítě do 10 let Volno 290 Kč

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • lístky na lanovky a vstupy do vodních parků (počet noclehů = počet vstupů)
  • parkovné u hotelu zdarma

    Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

Cena nezahrnuje

  • Na místě se platí místní poplatek cca 1 Eur/den.