Tatratur

Hotel Srdiečko

Chopok Juh, Pobyt se skipassem (3 noci)

Ubytování v hotelu situovaném přímo na sjezdovce.
Pobyt na 3 noci s 3-denním skipassem a s polopenzí

Lyžování: Lyžařské středisko Jasná – Jih. Délka lyžařských tratí v tomto středisku dosahuje víc než 9 km. Vzhledem k tomu, že má středisko standardně dostatek přírodního sněhu, je zde jen minimální potřeba zasněžování.

Stravování

Polopenze.
Snídaně a večeře podávané formou bufetu.

Ubytování

2- lůžkové pokoje po rekonstrukci vybavené sprchou a WC, telefonem, TV+SAT. Pokoje jsou s možností přistýlky.
Možnost ubytování v rodinných pokojích s manželským lůžkem a 1x patrovým lůžkem pro 2 osoby. Horský hotel Srdiečko*** se nachází v lyžařském a turistickém centru Jasná Nízké Tatry – Chopok Jih, v nadmořské výšce 1213 m. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází stanice 4-sedačkové lanovky Srdiečko – Kosodrevina a výstupní stanice lyžařského vleku Krupová – Srdiečko.

Nově má hotel Srdiečko od této zimy rekonstruované prostory (lobby, recepce, restaurace) a zcela nové a luxusní venkovní i vnější wellness centrum.

Ve wellness centru můžete načerpat nové síly po dni stráveném na místních svazích. Můžete zde využít hřejivé zábaly nebo příjemné masáže. Nezapomenutelný je výhled z venkovní vířivky na hřebenu Nízkých Tater.

K hotelu vede přímá příjezdová cesta a v jeho areálu se nachází velké parkoviště vhodné pro osobní auta i autobusy. Přibližně 30 m od hotelu je autobusová zastávka. Horská služba má sídlo vzdálené od hotelu asi 1 km.
Pokoj TWIN: rozměrově menší pokoje s oddělenými lůžky vybavené sprchou a WC, telefonem, TV+SAT.

Pokoj STANDARD: 2- lůžkové pokoje standard po rekonstrukci vybavené sprchou a WC, telefonem, TV+SAT. Pokoje jsou s možností přistýlky.

Pokoj RODINNÝ: pokoj pro 4 osoby s 1x manželským lůžkem a 1x patrový lůžkem pro 2 osoby. Pokoj je vybaven sprchou a WC, telefonem, TV+SAT.

Poznámka

*BONUS: SKIPASSY
Během pobytu ve výše uvedeném termínu dostanete k pobytu skipassy ve střediscích Jasná, Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso a Starý Smokovec (počet nocí = počet skipassů). Nabídka neplatí pro příchodový den (check-in). Skipass je nepřenosný a lze jej využít i jako pěšácký obousměrný lístek na lanovku. V jeden a tentýž den lze využít vstup jen do jednoho vybraného lyžařského střediska během aktuální provozní doby lanovek v Jasné nebo ve Vysokých Tatrách. Skipass není možné použít na večerní lyžování. Služba je nepřenosná.
V případě, že se pobyt uskuteční mimo provozní dny lanovek nebo bude provoz lanovek z důvodu nepříznivého počasí nebo jiných nepředvídaných okolností přerušena, klientovi nevzniká právo na jakoukoli finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu.
Jízdenka na lanovku ve Vysokých Tatrách lze využít pro zpáteční jízdu ve vybraných úsecích: Tatranská Lomnice – Skalnaté Pleso nebo Starý Smokovec – Hrebienok nebo Štrbské Pleso – Solisko, dle aktuálního provozu lanových drah. Jízdenka na lanovku neplatí pro trasu Skalnaté Pleso – Lomnický štít.
Jízdenka na lanovku v Nízkých Tatrách lze využít pro zpáteční jízdu v úsecích Bílá Pouť nebo Zahrádky – Průhyba – Chopok – Kosodřevina – Krupová nebo Srdíčko a stejnou trasou zpět. Z Chopku Jih platí na stejnou trasu v opačném směru.
V případě zájmu má klient nárok využít místo lístku na lanovku jednorázový vstup do vodního parku Bešeňová nebo Tatralandia. Vstupy jsou celodenní, nepřenosné a platí výlučně po dobu trvání pobytu. Klient má možnost výběru vodního parku pro daný pobytový den. V případě, že z nepředvídaných či pandemických okolností nebude možnost využití vstupů do vodních parků, klientovi nevzniká právo na jakoukoli finanční nebo nefinanční kompenzaci nebo náhradu. Na poskytnutí bonusu není právní nárok.
Využití bonusu je podmíněno registrací všech členů rezervace do Gopassu před nástupem k pobytu. Pokud již klient registrovanou Gopass kartu má, je třeba ji předložit při check-inu. V případě zájmu o vydání Gopass karty na recepci hotelu, bude její vydání na místě zpoplatněno částkou 2 EUR. V případě odmítnutí registrace klienta do Gopass ztrácí nárok na čerpání benefitů – skipasů, lístků na lanovky a vstupy do vodních parků, jakož i finanční kompenzaci.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00
Ukončení pobytu do 10:00 hod
Na místě se hradí místní poplatek 1 EUR/den.

Termíny a ceny

31.1.2023 – 19.3.2023CENA OD 10250 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý, pokoj Standard Volno 10890 Kč
dospělý na přistýlce Volno 0 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 4490 Kč
dítě do 6 let na přistýlce – zdarma (pouze jedno na pokoji) Volno 0 Kč
dospělý, pokoj Family Volno 12950 Kč
dospělý, pokoj Twin Volno 10250 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 5150 Kč
večeře, dospělý Volno 1500 Kč
večeře, dítě do 12 let Volno 1200 Kč
19.3.2023 – 31.3.2023CENA OD 8650 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý, pokoj Standard Volno 8950 Kč
dospělý na přistýlce Volno 0 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 4490 Kč
dítě do 6 let na přistýlce – zdarma (pouze jedno na pokoji) Volno 0 Kč
dospělý, pokoj Family Volno 10750 Kč
dospělý, pokoj Twin Volno 8650 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 5150 Kč

Cena zahrnuje

  • 3x ubytování
  • 3x polopenze
  • denně vstup na 3 hod. do hotelového wellness centra
  • *BONUS: 3- denní skipass do střediska Jasná, Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso a Starý Smokovec
    – skipass lze vyměnit z vstup do vodního parku Bešeňová nebo Tatralandia

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/den.