Tatratur

Penzion Adak

Párnica, Pobyt s polopenzí (5 nocí)

Jedno dítě do 10 let ZDARMA!!

K nejznámějším výletním cílům Malé Fatry patří úzké kaňony Jánošíkovych dier (15 km) s žebříky a lávkami přímo nad potokem. Zde můžete absolvovat malý okruh o délce 5 km, nebo zvolit obtížnější 12km okruh. Zdolat můžete také nejvyšší vrchol Malé Fatry – Velký Kriváň (19km) či sousední hory Chleb (17 km) a Poludňový grúň (13 km). Dalšími lákadly této oblasti jsou například hrad Likava (24 km), Oravský hrad (18 km) a skanzen Vlkolínec (30 km), který je památkou UNESCO.

Malá Fatra je zároveň ideální destinací pro zimní dovolenou. Nejbližší Ski areál Malá Lučivná je vzdálen pouze 3 km. Skvělé podmínky můžete dále očekávat v lyžařských střediscích Kubínska hoľa (18 km) nebo Vrátna Dolina (19 km).

Stravování

Polopenze.
Snídaně formou bufetu (v případě nízké obsazenosti jsou snídaně servírované).Večeře skládající se z polévky, hlavního chodu a dezertu.

Ubytování

Penzion ADAK se nachází v oravské obci Párnica, obklopené malebnou přírodou Národního parku Malá Fatra a to cca 8 km od města Dolny Kubin.

V okolí je možnost procházek po Naučné stezce Párnická jezera, navštívit můžete Kubínskou holi, Aquapark v Dolním Kubíně. Pro milovníky turistiky se v blízkém okolí nacházejí Jánošíkovy díry, Šútovský vodopád, Malá Lučivná, Velký a Malý Rozsutec a mnoho jiných krás.

Penzion nabízí restauraci s nabídkou pokrmů slovenské kuchyně. Naleznete zde také bar, terasu a kulečník. 2- až 4- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, wifi připojením a možností přistýlky. Některé pokoje jsou s balkonem.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 13:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Parkování u penzionu zdarma. Na místě se hradí místní poplatek 0,80 Eur/osoba za noc.

Termíny a ceny

30.6.2024 – 15.12.2024CENA OD 5850 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý Volno 5850 Kč
jedno dítě do 10 let na přistýlce – zdarma Volno 0 Kč
další dítě 4-10 let na přistýlce Volno 2450 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

  • 5x ubytování
  • 5x polopenze
  • parkování u objektu zdarma

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek 0,80Eur/osoba na noc.