Tatratur

Vila Beatrice

Tatranská Lomnice, Akční pobyt 3 + 1 zdarma

Akční pobyt na 4 noci v rámci kterého je zohledněna akce 4. noc zdarma.

Vila Beatrice *** v Tatranské Lomnici patří mezi nejlepší zařízení APLEND Apartments & Resorts ve Vysokých Tatrách.

Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

Stravování

Snídané podávané formou bufetu.

Ubytování

Interiér budovy Vila Beatrice prošel kompletní rekonstrukcí. V objektu se nachází recepce poskytující služby v čase od 7:00 do 18:00. V budově vily se nachází snídaňovou místnost, kde jsou poskytovány snídaně. Pro nejmenší návštěvníky je zde k dispozici dětský koutek.
Celý objekt je nekuřácký.
APARTMÁN TYP A 2+2: Apartmán je vhodný pro 2-4 osob.

Vybavení apartmánu: ložnice s manželským lůžkem a obývací místnost s TV+SAT a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí apartmánu je kuchyně vybavená elektrickou troubou, sporákem, mikrovlnnou troubou, chladničkou, varnou konvicí, kávovarem Nespresso, je zde jídelní kout jídelní kout. Apartmán má koupelnu se sprchou a WC. Některé apartmány jsou mezonetové a některé mají balkon.

APARTMÁN TYP B 3+2: Apartmán je vhodný pro 3-5 osob.

Vybavení apartmánu: ložnice s manželským lůžkem a jedním odděleným lůžkem, obývací místnost s TV+SAT a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí apartmánu je kuchyně vybavená elektrickou troubou, sporákem, mikrovlnnou troubou, chladničkou, varnou konvicí, kávovarem Nespresso, je zde jídelní kout. Apartmán má koupelnu se sprchou a WC. Některé apartmány jsou mezonetové a některé mají balkon.

APARTMÁN TYP B 4+2: Apartmán je vhodný pro 3-5 osob.

Vybavení apartmánu: ložnice s manželským lůžkem, další samostatný pokoj se 2 oddělenými lůžky a obývací místnost s TV+SAT a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí apartmánu je kuchyně vybavená elektrickou troubou, sporákem, mikrovlnnou troubou, chladničkou, varnou konvicí, kávovarem Nespresso, je zde jídelní kout jídelní kout. Apartmán má koupelnu se sprchou a WC. Apartmán má balkon.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 do 16:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den, od 01.03. 2024 se poplatek zvyšuje na 3,5 Eur/den. Parkování zdarma u objektu.

Termíny a ceny

1.4.2024 – 15.6.2024CENA OD 3990 KčSleva 23%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba v apartmánu A 2 + 2 – při obsazení 2 osobami Volno 3990 Kč
osoba v apartmánu B 3+2 – při obsazení 3 osobami Volno 2990 Kč
osoba v apartmánu B 4+2 – při obsazení 4 osobami Volno 3190 Kč
přistýlka (další osoba v apartmánu) Volno 890 Kč
jedno dítě do 6 let na přistýlce – zdarma Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
    Benefity k pobytu v síti APLEND:
  • klienti mají během pobytu slevu 10% na konzumaci jídla v restauracích APLEND (Olívie RESTAURANT v Tatranské Lomnici i Starém Smokovci, Koliba Kamzík ve Starém Smokovci, Salaš Velký Slavkov)

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek 3,5 Eur/osoba/noc.