Tatratur

Vila Julia

Tatranská Lomnice, Akční pobyt 3 + 1 noc zdarma

Akční pobyt na 4 noci v rámci kterého je zohledněna akce 4. noc zdarma.

Vila Júlia*** je jedna z nejlépe hodnocených kapacit APLEND Apartments & Resorts ve Vysokých Tatrách. Svou výhodnou lokalitou blízko centra Tatranské Lomnice je snadno dostupná autem i autobusem. Zastávka Tatranské železnice se nachází jen pár minut chůze od budovy.

Stravování

Snídaně formou bufetu podávané v hl. budově Beatrice (cca 100 m)

Ubytování

Vila Julia je součástí resortu Beatrice, přičemž hlavní budova Vila Beatrice je vzdálena cca 100 m.

Hosté Vily Julia mají k dispozici všechny služby hl. budovy Beatrice jako je snídaňová místnost, recepce s provozem od 7:00 do 18:00 hod., případně si zde mohou zapůjčit kola. Všechny prostory objektu jsou nekuřácké!
STUDIO 2+2: studio je vhodné pro 2-4 osoby.

Vybavení studia: obytná místnost s manželským dvoulůžkem a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Ve studiu je TV+SAT, kuchyňský kout vybavený sporákem, mikrovlnnou troubou, chladničkou, varnou konvicí. Studio má koupelnu se sprchou a WC. Studia se nacházejí v přízemí budovy.

APARTMÁN TYP A 3+2: Apartmán je vhodný pro 3-5 osob.

Vybavení apartmánu: ložnice s manželským lůžkem a jedním odděleným lůžkem, obývací místnost s TV+SAT a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí apartmánu je kuchyňský kout vybavený sporákem, mikrovlnnou troubou, chladničkou, varnou konvicí. Apartmán má koupelnu se sprchou a WC. Některé apartmány mají balkon.

APARTMÁN TYP B 4+2: Apartmán je vhodný pro 3-5 osob.

Vybavení apartmánu: ložnice s manželským lůžkem, další samostatný pokoj se 2 oddělenými lůžky a obývací místnost s TV+SAT a s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Součástí apartmánu je kuchyňský kout vybavený sporákem, mikrovlnnou troubou, chladničkou, varnou konvicí. Apartmán má koupelnu se sprchou a WC. Apartmány mají balkon.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 do 16:00 hod. Klienti se hlásí ve Vile Beatrice, kde je centrální recepce pro resort. Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den, od 01.03. 2024 se poplatek zvyšuje na 3,5 Eur/den. Parkování zdarma u objektu.

Termíny a ceny

1.4.2024 – 15.6.2024CENA OD 2990 KčSleva 24%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve studiu – při obsazení 2 osobami Volno 2990 Kč
osoba v apartmánu – při obsazení 3 osobami Volno 2590 Kč
osoba v apartmánu – při obsazení 4 osobami Volno 2790 Kč
přistýlka Volno 1890 Kč
dítě do 6 let na přistýlce – zdarma Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

  • 4x ubytování
  • 4x snídani
    Benefity k pobytu v síti APLEND:
  • klienti mají během pobytu slevu 10% na konzumaci jídla v restauracích APLEND (Olívie RESTAURANT v Tatranské Lomnici i Starém Smokovci, Koliba Kamzík ve Starém Smokovci, Salaš Velký Slavkov)
  • zdarma parkování u objektu

    Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek 3,5 Eur/osoba/den.