Tatratur

Vila Magnolia

Tatranská Lomnice, Akční pobyt 3 + 1 noc zdarma

Akční pobyt na 4 noci v rámci kterého je zohledněna akce 4. noc zdarma.

Vila Magnólia*** je situována v těsné blízkosti centra Tatranské Lomnice, jednoduše dostupná autem, autobusem i Tatranskými elektrickými železnicemi.

OKOLÍ

Tatranská Lomnica je jedním z největších katastrálních území Vysokých Tater. Svým návštěvníkům nabízí nespočet celoročních kulturních akcí, přírodních krás, sportovních možností i naučných míst.

V zimních měsících je Tatranská Lomnica známá především svou nejdelší a nejvýše položenou sjezdovku na Slovensku, která je garancí sice náročnější, ale nejlepší lyžování na slunné strany Vysokých Tater. Stanice lanovky spojující Tatranskou Lomnici s výše položeným lyžařským střediskem se nachází přibližně 10 minut chůze od resortu. V blízkosti resortu naleznete také další, níže položené, vleky různé náročnosti, ať už přímo v Tatranské Lomnici nebo v přilehlých částech Vysokých Tater.

Nadšeným turistům poskytuje Tatranská Lomnica a její okolí ideální startovací místo pro vysokohorskou turistiku, ať už na Zelené pleso, Vodopády Studeného potoka, nebo na jiná dech beroucí místa ukazující návštěvníkovi impozantní panorama s celkovou neopakovatelnou scenérií našich velehor. Pokud nejste zrovna fanouškem turistických bot, pohodlným způsobem v podobě lanovky se můžete vyvést do nadmořské výšky 2633m na nepřekonatelný Lomnický štít.

Obdivovat můžete také řemeslná a lidová umění v galerii Ústředí lidové umělecké výroby, seznámit se s rozmanitými druhy tatranských planě rostoucích rostlin v botanické zahradě nebo navštívit Muzeum Tatranského Národního Parku. V centru Tatranské Lomnice naleznete nejednu útulnou kavárnu či restauraci, která se postará o nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Jistě ani jeden z návštěvníků nezůstane nedotčený kouzlem čisté přírody a atmosférou malebných vesniček se stále žijícím folklórem. Ať už se chystáte na rodinný výlet s dětmi, hledáte odpočinek na víkend nebo chcete pocítit adrenalin na strmých štítech a v hlubokých dolinách, Tatranská Lomnica je stvořená právě pro Vás. Bližší informace o tipech na výlet můžete najít na stránkách tatranských portálů nebo u našich milých recepčních.

Stravování

Hosté Vily Magnolie mají v ceně pobytu zahrnutou i bufetovou/kontinentální snídani.

Služby polopenze ani plné penze nejsou k dispozici. Pár minut chůze od Vily Beatrice se nachází Olivia Restaurant (v objektu Kukačka Mountain Hotel & Residences****), která je hostům k dispozici každý den v době od 12:00 do 22:00.

Ubytování

Spolu s Vilou Beatrice*** a Vilou Júlia*** tvoří Resort Beatrice, přičemž všechny tři budovy jsou od sebe vzdálené přibližně 300 m.

Služby recepce jsou ubytovaným návštěvníkům poskytovány denně od 07:00 do 18:00 v nedaleké hlavní budově rezortu – ve Vile Beatrice***, kde se nachází také snídaňová místnost a sauna. Hosté mohou využít možnost posezení ve společných prostorech s pohovkou, křesly a dekoračním krbem na přízemí, případně se mohou zabavit se svými nejmenšími v dětském koutku.

Objekt nabízí celkem 7 pokojů a to 4x studio a 3x apartmán.

Všechna studia a apartmány jsou plně vybavené wifi připojením, televizí, kuchyňským koutkem a sociálním zařízením.

ŠTUDIO TYP A 2+1: Vybavení studia: obývací část s TV se základními programy a pohovkou pro 1 osobu, manželská postel. Kuchyň – chladnička, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Nespresso, jídelní kout. Koupelna – sprchový kout, sociální zařízení
STUDIO TYP B 3+2: Studio je vhodné pro 3-5 osob. Vybavení studia: obývací část s TV se základními programy a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, manželská postel a samostatné lůžko / 3 samostatná lůžka. Kuchyň – chladnička, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Nespresso, jídelní kout. Koupelna – sprchový kout, sociální zařízení. Studiu přísluší balkon.
APARTMÁN TYP A 3+2: Apartmán je vhodný pro 3-5 osob. Vybavení apartmánu: ložnice s manželskou postelí a odděleným lůžkem, obývací pokoj s TV se základními programy a rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Kuchyň – chladnička, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Nespresso, jídelní kout. Koupelna – sprchový kout, sociální zařízení
APARTMÁN TYP B 4+2: Apartmán je vhodný pro 4-6 osob. Vybavení apartmánu: ložnice s manželskou postelí, obývací místnost se 2 oddělenými lůžky, rozkládací pohovkou pro 2 osoby as TV se základními programy, kuchyň – chladnička, dvojplotna, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar Nespresso, jídelní kout. Koupelna – vana, sociální zařízení. Některým apartmánům přísluší balkon.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 do 18:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den, od 01.03. 2024 se poplatek zvyšuje na 3,5 Eur/den. Dále se na místě hradí vratná kauce ve výši 70 EUR musí být uhrazena na místě v hotovosti (EUR).
Bezplatné nehlídané parkoviště se nachází přímo před budovou Vily Magnolie.

Všechny vnitřní prostory ubytovacích jednotek v Resortu Beatrice, stejně jako vnitřní prostory recepce jsou přísně nekuřácké. Prosíme hosty, aby respektovali toto rozhodnutí. Pokud jste zvyklí kouřit, prosíme, učiňte tak ve venkovních prostorách resortu. V případě neakceptování zákazu kouření si společnosti Aplend s.r.o. vymezuje právo uložit hostům pokutu ve výši 200 EUR.

Termíny a ceny

1.4.2024 – 15.6.2024CENA OD 2590 KčSleva 27%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve studiu B (3+2), obsazeném 3 os. Volno 3490 Kč
osoba ve studio A (2+1), obsazeném 2 os. Volno 2590 Kč
osoba v apartmánu A (3+2), obsazeném 3 os. Volno 2990 Kč
osoba v apartmánu B (4+2), obsazeném 4 os. Volno 2990 Kč
přistýlka Volno 1890 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
    Benefity k pobytu v síti APLEND:
  • klienti mají během pobytu slevu 10% na konzumaci jídla v restauracích APLEND (Olívie RESTAURANT v Tatranské Lomnici i Starém Smokovci, Koliba Kamzík ve Starém Smokovci, Salaš Velký Slavkov)

    Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek 3,5 Eur/osoba na den a vratná kauce 70 EUR/studio nebo a apartmán.