Tatratur

Hotel Park****

Piešťany, Letní wellness pobyt (2noci)

Wellness pobyt na 2 noci v týdnu.

Pobyt lze čerpat na 2 noci pouze od neděle do pátku.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná o 3 chodech včetně rozšířeného salátového bufetu.

Ubytování

Nedávno nově zrekonstruovaný šestipatrový hotel se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku cca 300 m od pěší a nákupní zóny, v blízkosti ramene řeky Váh. Výhodná poloha v oáze klidu a zeleně je ideálním místem pro relaxaci, načerpání energie a vitality. Hotel nabízí další služby jako směnárnu, internet, půjčování kol, je zde restaurace, kavárna, internetový bar s terasou a výhledem na okolí, Rytířský salónek s biliardem a společenskými hrami. Svým vybavením a zaměřením je hotel předurčen na léčebné a relaxační pobyty, sportovní vyžití a turistické procházky. Hoteloví hosté zde mohou v rámci svého pobytu využít kvalitní wellness centrum se službami jako je například: Parní sauna, Infra sauna, Finská sauna, Whirpool, hydromasážní vany, Balneo & rehabilitační centrum, kadeřnictví a kosmetiku.
Nový bazén : bazén o rozměrech 16 x 8,3 x 1,2 m, který disponuje vodními atrakcemi jako vodopád, gejzír a vodní křesla s perličkovou masáží a hydromasáží, které jsou doplněné o podhladinové osvětlení. K odpočinku je k dispozici 20 lehátek. Z bazénové haly je přímý vstup na letní terasu v parku. Teplota vody v bazeně je 31 °C.
Fitness centrum: nové fitness centrum je vybaveno novými posilovacími stroji, které splňují požadavky i náročnějších sportovně založených hostů.
Letní terasa: nově byla otevřena letní terasa situovaná vedle bazénu. V letních měsících je na terase zabezpečeno podávání nápojů. Animační programy: hotel pořádá animační programy pro hotelové hosty zdarma. Například živá hudba k poslechu a tanci, aerobik ve vodě, břišní tance ve vodě. Dětský koutek: nově zřízený dětský koutek se nachází v hotelové kavárně. Hotel zde také zajišťuje placenou službu Baby sitting (hlídání dětí). Hotel dále nabízí další služby jako směnárnu, internet, půjčování kol, je zde restaurace, kavárna, internetový bar s terasou a výhledem na okolí, Rytířský salónek s biliardem a společenskými hrami. Hostům jsou k dispozici 2- lůžkové rekonstruované pokoje kategorie Superior – pokoje se sprchou a WC, koupací plášť, LCD-TV, rádio, telefon, trezor, minibar, balkon. Většina pokojů má možnost přistýlky. Na některých pokojích je možnost WiFi připojení a internet. Na pokojích mají hoste k dispozici hotelové přezůvky.
Možnost ubytování v apartmánu s oddělenou ložnicí za příplatek.

Poznámka

Další informace k lázním Piešťany naleznete na: www.termalni-lazne.info

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod.
Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 2,0 Eur/den, děti do 18 let 0,2 Eur/den.
Parkování na monitorovaném hotelovém parkovišti za poplatek 2 EUR/den.

Termíny a ceny

1.7.2024 – 31.8.2024CENA OD 6990 KčSleva 17%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji (při objednání do 30.05) Volno 6990 Kč
prodloužení o 1 noc s polopenzí Volno 2500 Kč
dítě 3 -12 let na přistýlce s polopenzí Volno 2850 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Volno 8390 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj/ pobyt Volno 1800 Kč

Cena zahrnuje

 • 2x ubytování
 • 2x polopenze
 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x parafango zábal
 • 1x oxygenoterapie
  BONUS:
 • volný vstup do bazénu a fitness a zapůjčení kol
 • 2x vstup na 2 hod. do saunového světa
 • župan a pantofle po dobu pobytu

Cena nezahrnuje

 • Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den.