Tatratur

Hotel Srdiečko

Chopok, Pobyt s lanovkami a vodními parky

Ubytování v hotelu situovaném přímo na sjezdovce.

Lyžování: Lyžařské středisko Jasná – Jih. Délka lyžařských tratí v tomto středisku dosahuje víc než 9 km. Vzhledem k tomu, že má středisko standardně dostatek přírodního sněhu, je zde jen minimální potřeba zasněžování.

Stravování

Snídaně formou bufetu.
Možnost doobjednání večeře podávané formou bufetu.

Ubytování

2- lůžkové pokoje po rekonstrukci vybavené sprchou a WC, telefonem, TV+SAT. Pokoje jsou s možností přistýlky.
Možnost ubytování v rodinných pokojích s manželským lůžkem a 1x patrovým lůžkem pro 2 osoby. Horský hotel Srdiečko*** se nachází v lyžařském a turistickém centru Jasná Nízké Tatry – Chopok Jih, v nadmořské výšce 1213 m. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází stanice 4-sedačkové lanovky Srdiečko – Kosodrevina a výstupní stanice lyžařského vleku Krupová – Srdiečko.

Nově má hotel Srdiečko od této zimy rekonstruované prostory (lobby, recepce, restaurace) a zcela nové a luxusní venkovní i vnější wellness centrum.

Ve wellness centru můžete načerpat nové síly po dni stráveném na místních svazích. Můžete zde využít hřejivé zábaly nebo příjemné masáže. Nezapomenutelný je výhled z venkovní vířivky na hřebenu Nízkých Tater.

K hotelu vede přímá příjezdová cesta a v jeho areálu se nachází velké parkoviště vhodné pro osobní auta i autobusy. Přibližně 30 m od hotelu je autobusová zastávka. Horská služba má sídlo vzdálené od hotelu asi 1 km.
Pokoj TWIN: rozměrově menší pokoje s oddělenými lůžky vybavené sprchou a WC, telefonem, TV+SAT.

Pokoj STANDARD: 2- lůžkové pokoje standard po rekonstrukci vybavené sprchou a WC, telefonem, TV+SAT. Pokoje jsou s možností přistýlky.

Pokoj RODINNÝ: pokoj pro 4 osoby s 1x manželským lůžkem a 1x patrový lůžkem pro 2 osoby. Pokoj je vybaven sprchou a WC, telefonem, TV+SAT.

Poznámka

* SKIBALÍKY Během pobytu dostanete skipasy platné ve střediscích Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Jasná (počet nocí = počet skipasů). Nabídka neplatí pro příchodový den (check-in). Skipas lze využít i jako pěšácký obousměrný lístek na lanovky v lyžařských střediscích. Novinkou je, že v daný den lze využít zároveň skipasy v Jasné nebo ve Vysokých Tatrách a také vstupy do jednoho z vodních parků Tatralandia nebo Bešeňová, během aktuální provozní doby.
Využití bonusu je podmíněno registrací všech členů rezervace do Gopassu před nástupem k pobytu. Pokud již klient registrovanou Gopass kartu má, je třeba ji předložit při check-inu. V případě zájmu o vydání Gopass karty na recepci hotelu, bude její vydání na místě zpoplatněno částkou 2 EUR. V případě odmítnutí registrace klienta do Gopass ztrácí nárok na čerpání benefitů – skipasů, lístků na lanovky a vstupy do vodních parků, jakož i finanční kompenzaci. Registrovat se do Gopass můžete zde:
Aktuální informace o provozu lanovek ve středisku Jasná ZDE
Aktuální informace o provozu lanovek ve středisku Vysoké tatry ZDE

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00
Ukončení pobytu do 10:00 hod
Na místě se hradí místní poplatek 1 EUR/den.

Termíny a ceny

19.6.2024 – 14.9.2024CENA OD 1690 KčSleva 15%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý, pokoj Standard Volno 1790 Kč
dospělý na přistýlce Volno 1310 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 1090 Kč
dítě do 6 let na přistýlce – zdarma (pouze jedno na pokoji) Volno 0 Kč
dospělý, pokoj Twin Volno 1690 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 1150 Kč
večeře, dospělý Volno 650 Kč
večeře, dítě do 12 let Volno 530 Kč
14.9.2024 – 1.10.2024CENA OD 1990 KčSleva 15%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý, pokoj Standard Volno 2090 Kč
dospělý na přistýlce Volno 1310 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 1090 Kč
dítě do 6 let na přistýlce – zdarma (pouze jedno na pokoji) Volno 0 Kč
dospělý, pokoj Twin Volno 1990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 1150 Kč
večeře, dospělý Volno 650 Kč
večeře, dítě do 12 let Volno 530 Kč

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • vstup do hotelového wellness centra
  • *BONUS: SKIBALÍK skipasy/lístky na lanovku ve střediscích Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Jasná a vstupy do vodních parků Tatralandia nebo Bešeňová (počet nocí = počet skipasů, vstupů)*

    Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.