Tatratur

Penziony Quatro II.

III. a IV., Podhájska, Akční týdenní pobyt (7 nocí)

Penzion v blízkosti termálního koupaliště Podhájska.

Koupání: termální koupaliště cca 300 m od penzionu. V dubnu 2012 bylo v areálu termálního koupaliště otevřené WELLNESS CENTRUM AQUAMARÍN. Klienti zde naleznou venkovní a vnitřní bazénový svět, vitální svět, tureckou lázeň Hammam, odpočinkové prostory, botanickou zahradu, vodní bar, a kavárnu. Dále pak množství vodních atrakcí, komplex saun (finská sauna, biosauna, solná inhalace, bylinková inhalace). Vstup do nového Wellness centra je samostatný.

Stravování

Snídaně podávané formou bufetu.

Ubytování

Penziony Quatro II a III jsou situovány vedle sebe a jsou vzdáleny cca 300 m od termálního koupaliště. V penzionech je k dispozici společenská místnost, jídelna a zahrada s posezením. Ve všech pokojích je k dispozici připojení na internet zdarma.

Penzion Quatro IV je od termálního koupaliště vzdálen cca 400 m. V penzionech je k dispozici společenská místnost, jídelna a zahrada s posezením. Ve všech pokojích je k dispozici připojení na internet zdarma. Hosté si mohou vybrat ze tří typů ubytování:
Quatro II – 2 a 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou a WC, TV a chladničkou. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Možnost ubytování v rodinném pokoji (2x 2 lůžkový pokoj každý se sprchou a WC) tyto dva pokoje mají společný balkon.
Quatro III – 2 a 3 lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, chladničkou. Každý pokoj má balkon nebo terasu. V tomto penzionu nejsou možné přistýlky.
Quatro IV – 2 a 3 lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV, chladničkou a varnou konvicí. Pokoje jsou s balkonem nebo s terasou.

Poznámka

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby. Minimální délka pobytu 3 noci.
Na vyžádání můžeme zajistit dopravu vlakem do Podhájské (s přestupem v Nových Zámkoch). Cena vlakové dopravy na vyžádání dle aktuálního ceníku.
Další informace k termálním lázním www.termalni-lazne.info .

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14.00 hod., ukončení pobytu do 10.00 hod.
Klienti penzionu Quatro III. a IV. se hlásí při příjezdu v penzionu Quatro II. na výše uvedené adrese.
Nástup na pobyt od 14.00 hod., ukončení pobytu do 10.00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 0,5 EUR/den.

Příjezd: do centra obce Podhajská směrem k nádraží, penzion leží po levé straně, cca 300 m od areálu termálního koupaliště.

Parkování v areálu penzionu zdarma. Pobyt se psem možný za poplatek 1 Eur/den (platí se na místě).

Termíny a ceny

1.2.2024 – 29.2.2024CENA OD 4750 KčSleva 20%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý Volno 4750 Kč
dítě do 12 let Volno 2450 Kč
Příplatky Kapacita Cena
osoba v 1- lůžkovém pokoji Volno 2450 Kč

Cena zahrnuje

  • 7x ubytování
  • 7x snídaně

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek 0,5 Eur/den.