Tatratur

Léčebný dům Rubín

Lázně Dudince, Pobyt Romantic (2 noci)

Léčebný pobyt na 2 noci s plnou penzí.

Pobyt je možný čerpat od pondělí do pátku a je pouze pro dvojice hostů.

Stravování

Plná penze. Snídaně formou bufetu. Obědy a večeře výběrem z menu včetně salátového bufetu.

Ubytování

Dudinská minerální voda jako jediná léčivá voda na Slovensku a ve střední Evropě, léčí současně onemocnění pohybového aparátu a kardio vaskulárního systému. A to díky ojedinělé kombinaci oxidu uhličitého a sirovodíku. Všechny služby včetně procedur jsou v Lázních Dudince poskytované pod jednou střechou. K dispozícii jsou lázeňské hotely Rubín a Smaragd, které jsou navzájem propojené spojovací chodbou.
Léčebný dům Rubín. Hotel s vyšším standardem ubytování. Léčebné procedury se poskytují v hotelovém balneocentru. V hotelu klienti naleznou recepci, výtah, esspreso bar, jídelnu. Poskytují se zde doplňkové služby jako zapůjčení županu, prádelna, zapůjčení žehliče a fénů, směnárna, trezor, wifi připojení na iternet v prostorách haly a recepce, dětský koutek s odborným dohledem, transfer při příjezdu a odjezdu na pobyt. Jsou zde sportoviště jako fitness, tenisový kurt, bowling, squash.
Důležitou součástí pobytů je i stravovaní. Oba Lázeňské hotely jsou vybaveny vlastní jídelnou, což zvyšuje pohodlí klientů. Kromě jídelen můžete využít i služby dalších provozoven, kde můžete posedět u zákusku nebo u oblíbeného nápoje. Restaurace Rubín, Letní terasa, Lobby bar v hotelu Rubín s free wifi připojením, Espresso Krystal s pestrou nabídkou zákusků a nápojů, Koliba Pod kaštanem – osvěžení přímo u bazénu hotelu Rubínu. 1- a 2- lůžkvé pokoje se sprchou a WC, TV, rádiobudíkem, chladničkou s minibarem, telefonem, internetem a balkonem.

Poznámka

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Strava u pobytu začíná večeří podávanou od 17.30 – 19.00 hod.
Ukončení pobytu do 14:00 hod. Pobyty s polopenzí končí snídaní, pobyty s plnou penzí končí obědem.
Na místě se hradí místní poplatek 1,5 Eur/den. Parkování je možné přímo u hotelu Smaragd v ohrazeném areálu za poplatek cca 4 Eur/den, 5 Eur/den v sezoně (01.04. – 31.10.) – areál není hlídaný.
Další možností parkování je cca 150 m od hotelu na parkovišti, které je monitorované a je bezplatné.

Termíny a ceny

2.1.2024 – 20.12.2024CENA OD 5990 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji / pobyt Volno 5990 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

 • 2x ubytování
 • 2x plná penze (včetně romantické večeře)
 • 1x aromatická masáž částečná
 • 1x Kleopatřina mléčná koupel v relaxační duo vaně
 • 2x vstup na 2 hod. do Vitálního světa Wellnea
 • Dárek pro dvojici

  U všech pobytů je v ceně:

 • vstup do vnitřního relaxačního bazénu Wellnea v budově Rubín
 • vstup do venkovního bazénu Rubín (v letním období)
  V období letní sezony je možné alternativně vyměnit vstup do Vitálního světa Wellnea za vstup na koupaliště Dudinka na vodní atrakce a do rekreačního bazénu (termální bazén je za poplatek).