Tatratur

Hotel Thermalpark

Dunajská Streda, Podzimní pobyt (2 noci)

Pobyt na 2 noci s polopenzí, procedurou a vstupem do všech bazénů.

Pobyt je určen pro min. dvojice hostů.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ubytování

Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků.
Hotel poskytuje svým návštěvníkům více než jen ubytování. Během celého pobytu mají naši hosté neomezený vstup do všech vnitřních a venkovních bazénů. Blahodárné účinky termální vody a kvalitní služby v podobě různých masáží a procedur, obnovený saunový svět a příjemný personál jsou zárukou ke spokojenosti našich hostů.
Hotel je svou polohou a vybavením vhodný i na firemní akce, školení, semináře, kongresy i obchodní jednání. Kapacita konferenční místnosti je do 50 osob.

Hotel je bezbarierový a to co se týká jak některých pokojů (pouze kategorie comfort), tak i přístupu do restaurace a k bazénům a je vybaven výtahem.

Informace k bazénům termalparku:
V Thermalparku Dunajská Streda je využívána termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek z vrtu vyvěrajícího z hloubky 1.600 metrů, jejíž teplota dosahuje až 57 °C. Pro návštěvníky, kteří si chtějí užít blahodárné účinky naší termální vody, nabízíme relaxaci na úplně nové úrovni. Sedací část relaxačního bazénu s horkou léčivou vodou byla rozšířena o nové pohodlné sedací plochy. Celé prostředí bazénu dostalo příjemný jižanský charakter s přátelskými teplými barvami. Pro koupání chtivé, kteří hledají vodní zábavu, doporučujeme rekreační bazén s mnoha vodními atrakcemi a příjemným výhledem na jezero se zeleným ostrovem. Ve venkovním areálu naleznete také velký plavecký bazén a o trošku menší italský bazén a jacuzy. Absolutním favoritem ratolestí je skluzavka uprostřed dětského bazénu s novou technologií. Pro starší děti a samozřejmě i pro jejich rodiče jsme otevřeli nový toboganový systém se sedmi tobogány. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, fénem na vlasy, LED TV s širokým výběrem televizních programů, telefonem, minibarem, trezorem a Wi-Fi připojením.
Pokoj Standard (19 m²): 2- lůžkový moderně zařízená pokoj s velkou manželskou postelí, která poskytuje komfortní ubytování pro dvě osoby.
Pokoj Standard Plus (19 m²): 2- lůžkový moderně zařízená pokoj s velkou manželskou postelí a prostornou terasou (do 6m²).
Pokoj Comfort (23 m²): 2- lůžkový komfortní pokoj s manželskou postelí a s možností přistýlky. Pokoj je vybaven balkonem (3,5 m²) s krásným výhledem na bazény a areál Thermalparku. Některé pokoje Comfort jsou bezbarierové.
Pokoj Premium (23 m²): 2- lůžkový komfortní pokoj s manželskou postelí a s možností přistýlky. Pokoj je vybaven krásnou prostornou terasou. Možnost přistýlky.
Pokoj Twin Suite (30 m²): je prostorný pokoj vybavený manželskou postelí a s možností přistýlky. Tyto pokoje jsou navzájem propojitelné a jsou tak ideální pro větší rodiny nebo skupinky přátel.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/osoba za den. Parkování před hotelem za poplatek 5 EUR/noc.

Upozorňujeme návštěvníky, že v hotelu není možný pobyt se zvířaty! Celý hotel je nekuřácký! V hotelové recepci mají hosté k dispozici župany za vratnou kauci 20 Eur.
Z vlakové stanice se do hotelu dostanete taxislužbou, kterou můžete kontaktovat na těchto telefonech:
+421 918 808 589 – BOOMERANG taxi
+421 917 155 411 – AT taxi
+421 915 742 285 – Niki taxi.

Termíny a ceny

1.11.2023 – 22.12.2023CENA OD 4990 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý v pokoji Standard Volno 4990 Kč
dospělý v pokoji Standrd plus Volno 4990 Kč
dospělý v pokoji Comfort Volno 5250 Kč
dospělý v pokoji Premium Volno 5550 Kč
dítě do 3 let (bez lůžka) – zdarma Volno 0 Kč
dítě 6 – 12 let na přistýlce Volno 2400 Kč
dítě 3 – 6 let na přistýlce Volno 1200 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

  • 2x ubytování
  • 2x polopenze
  • zdarma neomezený vstup do vnitřních a venkovních bazénů po dobu pobytu
  • style=”box-sizing: border-box; outline: none; -webkit-font-smoothing: antialiased; list-style-image: url("/sites/all/themes/mytheme/css/cssimg/li-image.png");”1x za pobyt vstup do saunového pro 2 osoby
  • style=”box-sizing: border-box; outline: none; -webkit-font-smoothing: antialiased; list-style-image: url("/sites/all/themes/mytheme/css/cssimg/li-image.png");”1x Hydromasážní lůžko – VelusJet pro 2 osoby
  • Bonus:
    – lahev minerálky na pokoji
    – zdarma wifi připojení