Tatratur

Dům Brusnianka

Kúpele Brusno, Letní Caracalla Spa (2 noci)

Objevte římské lázně Caracalla Spa – oázu klidu, kde si dokonale odpočinete a načerpáte nové síly v úžasném bazénovém a saunovém světě. Letní pobyt v Lázních Brusno v nádherném a tichém prostředí je ta správná volba.

Kúpele Brusno se nacházejí na středním Slovensku v obci Brusno nedaleko Bánské Bystrice.
Přímo v areálu lázní vyvěrají přírodní minerální prameny, které jsou díky svým léčivým účinkům základem léčby, realizované formou dávkovaných pitných kúr nebo koupelí v přírodní léčivé vodě.

Stravování

Polopenze.

Ubytování

Lázeňský dům Brusnianka se nachází v bezprostřední blízkosti hlavního Lázeňského hotelu Poľana, ve kterém hosté absolvují procedury a stravování a další služby. V hlavním domě Polana je k dispozici restaurace, lobby bar, noční bar. Dále pak Wellness a balneo centrum s pestrou nabídkou léčebných a relaxačních procedur poskytovaných v rámci pobytů. Wifi připojení je ve všech prostorách léčebného domu. Parkování v areálu mají hosté zdarma. Pokoje 1- a 2- lůžkové s možností odělených lůžek, nebo dvoulůžek.

Každý pokoj disponuje samostatným sociálním zařízením se sprchovým koutem, s televizním přijímačem se satelitem, telefonem, lednicí, fénem, ​​kávovým servisem, trezorem a Wi-Fi připojením na internet. Jihozápadně orientované pokoje mají balkon s výhledem na krásnou okolní přírodu.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt v případě plné penze od 12:00 hod. pobyt začíná obědem a končí po snídani do 10:00 hod. V případě polopenze nástup ne pobyt od 14:00 hod, pobyt začíná večeří a končí po snídani do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/osoba za den. Parkování v areálu zdarma.

Termíny a ceny

17.6.2024 – 31.8.2024CENA OD 4250 KčSleva 20%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Volno 4250 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 640 Kč

Cena zahrnuje

  • 2x ubytování
  • 2x polopenze
  • konzultaci s lékařem
  • 2x celodenní volný vstup do římských lázní CARACALLA SPA