Tatratur

Hotel Magnolia****

Piešťany, Letní dovolená (3 noci)

Letní pobyt na 3 noci se vstupem na koupaliště EVA.

Stravování

Polopenze.
Snídaně formou bufetových stolů se širokým sortimentem snídaňových jídel. Večeře servírované výběrem z menu.

Ubytování

Hotel Magnólia**** se právem označuje za hotel s nejlukrativnější polohou ve městě. Nachází se přímo na nábřeží řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Sĺňava, pod západním úbočím pohořím Považský Inovec, 3 minuty chůze od kúpelného ostrova. A zároveň na začátku známé pěší zóny Alexandra Wintera a městských parků, které představují srdce Piešťan.

Hotel se svou kapacitou 127 pokojů patří mezi největší hotely v Piešťanech a v roce 2016 prošel modernizací pokoj. V hotelu se nachází moderní fyzio-rehabilitační ambulance REHAMED Piešťany, která se pod vedením specializovaných odborníků zaměřuje na diagnostiku z oblasti léčebné rehabilitace a onemocnění pohybového aparátu.

Masážní centrum ,,THAI MASSAGE” nabízí hostům tradiční i méně tradiční thajské masáže vykonávané thajskou masérkou, která má dlouholeté zkušenosti ve svém oboru.

RELAX CENTRUM je součástí hotelu s rekreačním bazénem 10 m x 5 m, terasou s výhledem na okolí, finskou saunou, infra saunou a nabídkou mnoha procedur jako masáže (klasická, reflexní, medová, čokoládová, lymfodrenážní), zábaly (rašelinový, skořicový, čokoládový).

Pro uspořádání kongresů a seminářů je zde velký kongresový sál a salónky s přímým vstupem na terasu vedoucí na nábřeží řeky Váh.
1- a 2- lůžkové pokoje vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, TV+SAT, telefonem, mini barem, osobním trezorem a fénem na vlasy, wifi připojením. Pokoje v 7. až 9. patře jsou vybaveny klimatizací.

Poznámka

Dítě do 6 let bez nároku na služby zdarma.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod.
Ukončení pobytu do 10.00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den. Parkováni je možné na hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem za poplatek 10 Eur/pobyt. Po obsazení parkovací kapacity hotelového parkoviště je možnost využít parkování na vedlejším městském parkovišti, které se nachází cca 80 metrů od od hotelu. Toto parkoviště je zpoplatněné o 09:00 do 21:00 hod sazbou sazbou 1 Eur/hod. Poplatek se platí u závorového systému.

Termíny a ceny

1.6.2024 – 3.9.2024CENA OD 6990 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji / pobyt Volno 6990 Kč
dítě 6-12 let let na přistýlce s polopenzí Volno 4450 Kč
dítě do 6 let zdarma, se stravou jako rodiče ale bez lůžka Volno 0 Kč
osoba v 1- lůžkovém pokoji/pobyt Volno 9730 Kč
Příplatky Kapacita Cena

Cena zahrnuje

 • 3x ubytování
 • 3x polopenze
 • dárek pro děti při příjezdu
 • 1x odpolední zmrzlina pro rodiče a děti v hotelové restauraci od 13:00 do 16:00 hod.
 • grilování každý čtvrtek na letní hotelové terase
 • v hotelové restauraci Real Burger zdarma hranolky a nápoj ke každému zakoupenému burgeru v době od 11:00 do 14:00 hod.
 • neomezený vstup do vnitřního bazénu v provozních hodinách
 • ranní plavání v časech od 08:00 do 10:00 hod
 • 1x celodenní vstup na městské koupaliště Eva přímo v lázeňském parku
 • sleva 10% na piknikový koš
 • sleva 10% na thajské masáže přímo v THAI Centru v hotelu
 • Hudební bonus: hudební víkendové posezení (pátek nebo sobota) na hotelové terase nebo v hotelové restauraci

Cena nezahrnuje

 • Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den. Parkováni je možné na hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem za poplatek 15 Eur/pobyt.