Tatratur

Hotel Máj***

Piešťany, Akční Wellness víkend (3 noci)

Pobyt na 3 noci oblíbeném lázeňském městě Piešťany.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírovaná výběrem ze 6 jídel.

Ubytování

Hotel Máj se nachází v malebném a tichém prostředí lázeňského města Piešťany, v rekreační oblasti Slňava, cca 30 min. chůze od centra města. Přímo v hotelu jsou poskytovány veškeré procedury, které obsahují pobytové balíčky. V hotelu jsou k dispozici služby: hotelový sejf, hotelový výtah, půjčovna sportovních potřeb a společenských her, zapůjčení fénu a koupacího pláště, animační program.

Jsou zde k dispozici také placené služby: půjčovna kol, prádelna, manikůra, pedikůra, kosmetika, kadeřnictví, prodej lékařských pomůcek, suvenýry, připojení na internet v hotelové hale aj. Hotelová restaurace nabízí tradiční slovenské a mezinárodní speciality, dietní jídla i jídla pro vegetariány. Hotelová kavárna nabízí posezení s pravidelnou hudební produkcí s možností tance.

K dispozici jsou pokoje 1- a 2- lůžkové pokoje s koupelnou a WC, telefonem, TV+SAT, rádiem, individuální klimatizací a balkonem. Možnost přiobjednání ledničky na pokoj.
Pokoje jsou vhodné i pro klienty na invalidním vozíčku. Na každém pokoji je bezdrátové WiFi připojení na internet.

Poznámka

Další informace k lázním Piešťany na: www.termalni-lazne.info

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod.
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby. Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den. Možnost parkování na nehlídaném parkovišti zdarma, nebo na parkoviště střeženém kamerovým systémem za poplatek 3,4 Eur/den (nutno rezervovat předem). Zapůjčení županu za poplatek 2 Eur.

Termíny a ceny

1.6.2024 – 31.8.2024CENA OD 7390 KčSleva 13%Vybrat termín
Služby Kapacita Cena
cena za osobu/pobyt Volno 7390 Kč
dítě 3 – 12 let/pobyt bez procedur Volno 3990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
obědy/pobyt Volno 1170 Kč
1-lůžkový pokoj/pobyt Volno 1650 Kč

Cena zahrnuje

  • 3x ubytování
  • 3x polopenze
  • 1x klasická masáž
  • 1x parafango zábal
  • 1x hydromasážní vířivka

    V ceně všech pobytu: rehabilitační plavání v krytém hotelovém bazénu, možnost konzultace s fyzioterapeutem, volný vstup do hotelové sportovní místnosti, taneční večery (středa a pátek), zapůjčení holí na Nordic Walking na půl dne.

Cena nezahrnuje

  • Zapůjčení županu za poplatek 2 Eur.