Tatratur

Hotel Park****

Piešťany, Velikonoce (3 noci)

Velikonoční pobyt na 3 noci.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná o 3 chodech včetně rozšířeného salátového bufetu.

Ubytování

Nedávno nově zrekonstruovaný šestipatrový hotel se nachází v příjemném a tichém prostředí městského parku cca 300 m od pěší a nákupní zóny, v blízkosti ramene řeky Váh. Výhodná poloha v oáze klidu a zeleně je ideálním místem pro relaxaci, načerpání energie a vitality. Hotel nabízí další služby jako směnárnu, internet, půjčování kol, je zde restaurace, kavárna, internetový bar s terasou a výhledem na okolí, Rytířský salónek s biliardem a společenskými hrami. Svým vybavením a zaměřením je hotel předurčen na léčebné a relaxační pobyty, sportovní vyžití a turistické procházky. Hoteloví hosté zde mohou v rámci svého pobytu využít kvalitní wellness centrum se službami jako je například: Parní sauna, Infra sauna, Finská sauna, Whirpool, hydromasážní vany, Balneo & rehabilitační centrum, kadeřnictví a kosmetiku.
Nový bazén : bazén o rozměrech 16 x 8,3 x 1,2 m, který disponuje vodními atrakcemi jako vodopád, gejzír a vodní křesla s perličkovou masáží a hydromasáží, které jsou doplněné o podhladinové osvětlení. K odpočinku je k dispozici 20 lehátek. Z bazénové haly je přímý vstup na letní terasu v parku. Teplota vody v bazeně je 31 °C.
Fitness centrum: nové fitness centrum je vybaveno novými posilovacími stroji, které splňují požadavky i náročnějších sportovně založených hostů.
Letní terasa: nově byla otevřena letní terasa situovaná vedle bazénu. V letních měsících je na terase zabezpečeno podávání nápojů. Animační programy: hotel pořádá animační programy pro hotelové hosty zdarma. Například živá hudba k poslechu a tanci, aerobik ve vodě, břišní tance ve vodě. Dětský koutek: nově zřízený dětský koutek se nachází v hotelové kavárně. Hotel zde také zajišťuje placenou službu Baby sitting (hlídání dětí). Hotel dále nabízí další služby jako směnárnu, internet, půjčování kol, je zde restaurace, kavárna, internetový bar s terasou a výhledem na okolí, Rytířský salónek s biliardem a společenskými hrami. Hostům jsou k dispozici 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, koupací plášť, LCD-TV, rádio, telefon, trezor, minibar, balkon. Většina pokojů má možnost přistýlky. Na některých pokojích je možnost WiFi připojení a internet. Na pokojích mají hoste k dispozici hotelové přezůvky.
Možnost ubytování v apartmánu s oddělenou ložnicí za příplatek.

Poznámka

Další informace k lázním Piešťany naleznete na: www.termalni-lazne.info

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod.
Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek 2,0 Eur/den, děti do 18 let 0,2 Eur/den.
Parkování na monitorovaném hotelovém parkovišti za poplatek 2 EUR/den.

Termíny a ceny

28.3.2024 – 31.3.2024CENA OD 10350 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý na lůžku Volno 10350 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 4050 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj/ pobyt Volno 2950 Kč
29.3.2024 – 1.4.2024CENA OD 10350 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
dospělý na lůžku Volno 10350 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 4050 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj/ pobyt Volno 2950 Kč

Cena zahrnuje

 • 3x ubytování
 • 3x polopenze
 • welcome drink
 • 1x klasická masáž
 • 1x oxygenoterapie
 • 1x elektroterapie
  BONUS:
 • volný vstup do bazénu a fitnes
 • vstup do saunového světa na 1 hod za pobyt
 • fit program v bazénu
 • 20 % sleva na dokoupené procedury
 • župan a přezůvky a pokoji
 • wifi v celém hotelu

Cena nezahrnuje

 • Na místě se hradí místní poplatek 2 Eur/den.