Tatratur

Hotel Pax

Trenčianské Teplice, Pramen Teplic (6 nocí)

Pobyt na 6 nocí s procedurami 1x denně.

Stravování

Snídaně formou teplého a studeného bufetu.

Ubytování

Oblíbený zrekonstruovaný lázeňský hotel se nachází v centru města na pěší zóně. Díky své ideální poloze v blízkosti lázeňského parku ale i kulturním památkám (historická odpočívárna Hamman) vytváří příjemnou atmosféru, která přináší hostům ideální podmínky na léčbu a relax. Na prvním poschodí je situovaná restaurace, kde je podávána strava v rámci pobytů a na 6. poschodí je příjemná kavárna s nádherným výhledem do okolí. Hotel je propojen spojovacími chodbami s budovami, kde se poskytují procedury. Lékařská ordinace a některé procedury jsou hostům k dispozici přímo v hotelu Pax. V hotelu je dále k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, kosmetika, denní kavárna, směnárna, sluneční terasa a několik výtahů. Pokoje Comfort – 1 a 2 lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, Wifi připojením, rádiem, telefonem, chladničkou, varnou konvicí, trezorem, fénem.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/den. Parkování je možné na uzamykatelném parkovišti u hotelu Krym nebo Slovakia za poplatek 3 Eur/den nebo na veřejných městských plochách za poplatek 2 Eur/den.

Termíny a ceny

25.1.2023 – 16.12.2023CENA OD 10990 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Volno 10990 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
dítě 3 – 15 let (bez procedur) Volno 5490 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 2450 Kč
večeře, dospělý Volno 2050 Kč
večeře, dítě do 15 let Volno 1050 Kč

Cena zahrnuje

  • 6x ubytování
  • 6x snídaně
  • vstupní konzultace s lékařem
  • 1x denně procedura na základě doporučené lékaře
  • Bonusy:
  • Malý wellness okruh na 80 min. (vnitřní bazén, vířivka, odpočívárna Minerál, tapidárium s vyhřívanými lehátky se stěnou z himalájské soli
  • sleva 15% na dokoupené procedury na místě