Tatratur

Lázeňský dům Velká Fatra

Turčianské Teplice, Medical wellness (2 noci)

Pobyt na 2 nocí s procedurami.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu.
Jídelna Žigmund – zde se stravují klienti ubytovaní v pokojích Superior a Komfort. Poskytovaný bufet je zde s větším výběrem jídel.

Jídelna Žofia – zde se stravují klienti ubytovaní v pokojích Basic a Basic Plus. Zde je menší výběr jídel oproti jídelně Žigmund.
Pokud klienti požadují, mají možnost si stravování do jídelny Žigmund připlatit.

Ubytování

Lázně Turčianské Teplice leží v srdci Slovenska, 35 km od Bánské Bystrice, v jihozápadní části regionu Turiec. Lázně vznikly na bázi termálních pramenů léčivých vod, jejichž teplota dosahuje až 46°C. Lázeňské pavilony a zařízení tvoří samostatný areál v centru města.

Léčebný dům VELKÁ FATRA je po celkové rekonstrukci a modernizaci objektu. Je situován v centru lázeňského areálu. V budově je termální bazén (12 x 6 m), kompletní balneoprovoz, ordinace lékařů a jídelna. Kapacita léčebného domu byla navýšena přistavěním nového křídla budovy.
Koupání: Krytý bazén a Wellness centrum v LD Velká Fatra, nebo Spa & Aquapark, který je v těsné blízkosti areálu lázní. Hosté mají k dispozici pokoje několika kategorií.
Basic: 1- a 2- lůžkové pokoje s oddělenými lůžky. Pokoj je vybaven koupelnou a WC, malou chladničkou, TV+SAT, rádiem, telefonem, wifi, na pokoji je župan. Pokoje jsou orientované na východ bez možnosti přistýlky. Většina pokojů má balkon.
Basic Plus: 1- a 2- lůžkové pokoje s možností spojených nebo oddělených lůžek. Pokoj je vybaven koupelnou a WC, malou chladničkou, kávovým servisem, TV+SAT, rádiem, telefonem, wifi, na pokoji je župan. Pokoje jsou orientované na západní stranu s možnosti přistýlky. bar na pokoji na vyžádání. Všechny pokoje mají balkon.
Superior: 1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV + SAT, telefonem, rádiem, ledničkou a s možností jedné přistýlky. Většina pokojů s balkonem.

Poznámka

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby.
Další informace k Lázním Turčianské Teplice nalezete na: lazenske-pobyty.info
Zasláním objednávky klient souhlasí jak s obchodními podmínkami cestovní kanceláře, tak i s obchodními podmínkami ubytovacího zařízení kde pobyt nastoupí. Obchodní podmínky Léčebných lázní Turčianské Teplice naleznete v dokumentu na této stránce.

Poznámka k ubytování

V případě pobytu s plnou penzí je nástup na pobyt od 12:00 hod. a strava začíná obědem (do 13.30 hod.). V případě pobytu s polopenzí je nástup na pobyt od 14:00 hod. a strava začíná večeří (do 19.00 hod.). Pobyty končí po snídani do 10:00 hod.
Možnost využití garáže v LD Velká Fatra za poplatek 5 Eur/den – nutno rezervovat předem. Nebo na několika parkovištích za poplatek 1 – 3 Eur/den. Na místě se platí místní poplatek 1,45 Eur/den.

Termíny a ceny

29.2.2024 – 23.12.2024CENA OD 4450 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Basic Volno 4450 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Basic Plus Volno 4750 Kč
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Superior Volno 5350 Kč
dítě 4 – 10 let na přistýlce s polopenzí pokoj Basic Plus Volno 2050 Kč
Příplatky Kapacita Cena
dospělý v 1- lůžkovém pokoji Volno 1690 Kč
příplatek za stravu z jídelny Žofie do jídelny Žigmund Volno 350 Kč

Cena zahrnuje

 • 2x ubytování
 • 2x polopenze
 • 1x Termoterapie
 • 1x Zeus klasická masáž 30 min.
 • volný vstup do bazénu Olympic a do fitness v provozních hodinách

Cena nezahrnuje

 • Na místě se hradí místní poplatek cca 1,45 Eur/den.

  Možnosti parkování na několika parkovištích za poplatek (mapa s parkovišti přiložena ve fotkách):

  P1, P2, P3 – 2 Eur

  P4, P5 – 1 Eur

  P6, P7 – 3 Eur

  Garáž VF – 5 Eur

  Garáž Aqua – 15 Eur

  P-kúpele AQUA – 2 Eur

  P-kúpele MF (bývalé LD G) – 2 Eur

  P-Royal Palace – 0 Eur