Tatratur

Hotel Wellness Patince****

Senior 60+ s polopenzí a vstupem do bazénů

Komfortní hotel, který je propojen přímo s wellness centrem Patince.

Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.
Min. délka pobytu 3 noci.

Stravování

Polopenze poskytovaná formou bufetu.

Ubytování

Nově vybudovaný 4* hotel je situován přímo v areálu termálního koupaliště v Patincích a nabízí ubytování v nadstandarních pokojích a apartmánech. K dispozici je restaurace, coctail bar s bowlingem a biliárem, bazénový svět, saunový svět s 2 finskými saunami, parní a bylinkovou saunou, ledovou místností a vířivý bazén s minerální vodou, vodní masážní děla, vodní masážní lůžka, vodní hřib, vodní jeskyně a divoká řeka, sedací oddychový bazén, 10- místná vířivka, dětský bazén s tobogánem. Možnost různých druhů masáží.
Koupání: denně neomezeně v bazénovém světě areálu Wellness hotelu. V letní szoně tj. od června do cca 15.09. září v areálu venkovních bazénů. Po dobu letní sezony mají hosté k dispozici 10 bazénů, 4 nové tobogány, novou oddychovou zónu u venkovních bazénů, rozšířené dětské hřiště, restauraci s rybími specialitami a nový dětský koutek Flippy. Pokoj Standard: 2- lůžkový pokoj s balkonem, vlastní koupelnou, klimatizací, televizí, minibarem a županem. Možnost přistýlky.
Pokoj Economy: 2- lůžkový pokoj (část pokojů bez balkonu), s vlastní koupelnou, klimatizací, televizí, minibarem, županem, s možností do objednání přistýlky, situovaný v prvním, druhém nebo třetím patře. Ve srovnání s pokojem typu Standard disponuje stejným vybavením, zároveň nižším komfortem z důvodu umístění vzduchotechniky v blízkosti pokoje (tj. možná zvýšená intenzita hluku). Možnost přistýlky.

K základnímu vybavení pokoje Standard a Economy patří: klimatizace, TV SAT, minibar, telefon, trezor, psací stůl s židlí, šatní skříň, odkládací prostor na kufr, sušák na ručníky, plavky, koš na separovaný odpad, WiFi připojení na internet, koupelna s vanou a toaletou, ručníky, vysoušeč vlasů, kosmetická sada, župany, nočník nebo stupínek k umyvadlu na vyžádání

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt do 15:00 hod.
Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí místní poplatek cca 1 Eur/den.
Pro klienty CK úschova vlastních kol zdarma.

Termíny a ceny

2.1.2024 – 30.6.2024CENA OD 1850 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
senior 60+/pokoj Standard Volno 1990 Kč
dítě 6-12 let na přistýlce Volno 1390 Kč
dospělý na přistýlce Volno 1590 Kč
senior 60+/pokoj Economy Volno 1850 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Volno 1100 Kč

Cena zahrnuje

 • 1x ubytování
 • 1x polopenze
 • Vstupy do Thermal parku a Wellness centra:
  do Thermal parku s termální vodou: velký relaxační bazén, sedací klidový bazén, vířivka, dětský bazén s tobogánem, venkovní bazény (během letní sezóny) dětské venkovní bazény s tobogány a atrakcemi, plavecký, bazén, sportovní bazén, hřiště a sportoviště
 • do Wellness centra: finská, švédská, bylinková, parní sauna, infrasauna
 • do Fitness centra
 • Animační programy a aktivity:
  stolní tenis
  dětské koutky
  animační víkendový program pro děti
  animační program během letní sezóny a tematických víkendů každý den
  aqua zumba / aqua gym ve vyhrazených dnech
  ranní plavání v sobotu a neděli od 08:00 hodin
 • parkování a wifi připojení

Cena nezahrnuje

 • Na místě se hradí místní poplatek 1 EUR/den.