Tatratur

Hotel Zátoka

Senec, Pobyt v týdnu (4 noci)

Hotel se nachází v rekreační zóně přímo na břehu Slunečních jezer – Sever ve městě Senec. Díky vlastní soukromé pláži pro hosty si zde přijde na své každý milovník léta. Těšit se můžete na pohádkový výhled na jezero a klidnou rodinnou atmosféru.

Areál Slunečních jezer nabízí návštěvníkům celoročně sportovní a relaxační vyžití a to tenisové kurty, různé druhy saun, bazénů, bowling, kuželky, biliard, masáže, perličkové koupele, squash, posilovnu.
Koupání: Aquapark v blízkosti areálu s velkým množstvím atrakcí, vnitřní i venkovní bazény s vyhřívanou vodou. Další možnosti koupání jsou Sluneční jezera, hotel má vlastní pláž.

Tipy na výlety do okolí a jiné atrakce: ZOO Bratislava + Dinopark (cca 27 km), Oáza sibiřských tygrů (cca 8 km), hrad Červený Kámen (cca 26 km), Jeskyně Driny (cca 46 km), areál vodních sportů Čunovo, muzeum včelařství v Kráľové u Sence.

Pobyt pouze pondělí – pátek

Stravování

Bez stravy.
Možnost doobjednání snídaní a večeří.

Ubytování

Od léta 2020 patří k hotelu Zátoka i nově zrekonstruovaný apartmánový dům Apartmány Zátoka, který se nachází vedle hotelu Zátoka*** Komfortně zařízené apartmány, nabízejí svým návštěvníkům soukromí a rodinnou atmosféru. Po náročném dni si můžete posedět hotelové restauraci přímo na zastřešené terase nebo v klimatizované zimní zahradě s panoramatickým výhledem na celé jezero při příjemné večeři nebo výborné kávičce.

Naši hosté tedy mohou využít služeb rozsáhlého wellnessu s 5ti saunami v partnerském hotelu Relax, zahrát si tenis na venkovním tenisovém kurtu či pobavit své ratolesti kurzem plavání v Aquababy klubu, to vše ve zvýhodněných cenách pouze pro ubytované hosty.

Parkování vozidel je možné na parkovišti přímo před hotelem.
2- a 3- lůžkové pokoje vybavené s ohledem na maximální pohodlí a komfort hostů.
Rodinný 4- lůžkový pokoj: Útulné a praktické ubytování pro rodiny s dětmi s vlastním balkonem. V pokoji je manželské lůžko a palanda až pro 2 osoby.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s fénem a sprchovým koutem či vanou, LCD televizorem s rozsáhlým výběrem programů, bezplatným WiFi připojením, barovou lednicí, trezorem a šatní skříní. Pohodlné spaní na nových ortopedických matracích s peřinami vhodnými i pro alergiky.

Poznámka k ubytování

Nástup na pobyt od 14:00 hod.
Ukončení pobytu do 10:00 hod.
Na místě se hradí vratná záloha 50 Eur na vstupní kartu do areálu Slunečních jezer. Při vrácení karty na konci pobytu bude záloha vrácena. Dále se na místě platí místní poplatek 1,2 Eur/den. Parkování možné u hotelu za poplatek 6 Eur/den.

Termíny a ceny

12.7.2024 – 12.8.2024CENA OD 5250 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba Volno 5250 Kč
4. osoba na pokoji Volno 2350 Kč
3. osoba na pokoji Volno 2350 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
večeře/ dospělý Volno 1040 Kč
snídaně / dospělý Volno 880 Kč
výhled na jezero / příplatek za celý pokoj Volno 800 Kč
snídaně / dítě 3 – 6 let Volno 520 Kč
večeře / dítě 3 – 6 let Volno 640 Kč
12.8.2024 – 31.10.2024CENA OD 3950 KčVybrat termín
Služby Kapacita Cena
osoba Volno 3950 Kč
4. osoba na pokoji Volno 1850 Kč
3. osoba na pokoji Volno 1850 Kč
dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
večeře/ dospělý Volno 1040 Kč
snídaně / dospělý Volno 880 Kč
výhled na jezero / příplatek za celý pokoj Volno 800 Kč
snídaně / dítě 3 – 6 let Volno 520 Kč
večeře / dítě 3 – 6 let Volno 640 Kč

Cena zahrnuje

  • 4x ubytování

Cena nezahrnuje

  • Na místě se hradí místní poplatek 1,2 Eur/den.