Tatratur

Vlakem do Tater

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY

7148-grand-hotel-praha

Grand hotel Praha

Tatranská Lomnice, Expresem Pendolino do Tater
7148-grand-hotel-praha

Grand hotel Praha

Tatranská Lomnice, Expresem Pendolino do Tater, Senior 65+
19823-hotel-orea-morava-tatranska-lomnice-nabizi-spojeni-historie-moderniho-komfortu-a-spickovych-hotelovych-sluzeb

Hotel Sorea MORAVA

Tatranská Lomnice, Expresem Pendolino pro seniory 60+ (4 noci)
15274-hotel-lujza-major

Hotel Lujza Major

Tatranská Lomnice, Vlakem do Tater (6 noci)
13981-vila-julia-tatranska-lomnice

Vila Julia

Tatranská Lomnice, Vlakem do Tater (6 nocí)
15075-vila-magnolia-tatranska-lomnice

Vila Magnolia

Tatranská Lomnice, Vlakem do Tater (6 nocí)
14646-hotel-toliar-strbske-pleso

Hotel Toliar

Štrbské Pleso, Vlakem do Tater (7 nocí)
logo-pro-zastupny-obrazek

Atlas Hotel Tatry

Tatranské Matliare, Vlakem do Tater (3 noci)
14646-hotel-toliar-strbske-pleso

Hotel Toliar

Štrbské Pleso, Vlakem do Tater (5 nocí)
100-fis

Hotel Fis

Štrbské Pleso, Vlakem do Tater (3 noci)
13981-vila-julia-tatranska-lomnice

Vila Julia

Tatranská Lomnice, Vlakem do Tater (3 noci)
15075-vila-magnolia-tatranska-lomnice

Vila Magnolia

Tatranská Lomnice, Vlakem do Tater (3 noci)